Derneğimize kamera ve fotoğraf makinesi

Derneğimize kamera ve fotoğraf makinesi

Eğerli Alören Köyü Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneğimizin genel faaliyetlerinin tanıtımı ve sitemizin görsel zenginliğini artırmak amacıyla site yönetimi olarak bir adet kamera-fotoğraf makinesi alımı düşünüyoruz.

Cihazın mülkiyeti Derneğimiz olacak şekilde fatura edilecektir.  Cihaz, köy faaliyetlerinin, festivallerin, toplantıların, asker uğurlamalarının, mevlit yemeklerinin ve düğünlerin kamera ve fotoğraf çekiminde kullanılacaktır. Cihazın ödeneği; dernek yönetimine fazla yük olmamak için, cihazı aldıktan sonra köylülerimizin düğününde bedeli mukabili çekim yapıp sahiplerine teslim etmek suretiyle oluşturulacaktır. Bu nedenle, düğün yapacak köylülerimizden düğün fotoğraf ve kamera çekimlerinin site yönetimiyle irtibata geçerek halledilmesi makinenin alımı konusunda bize yardımcı olacaktır. Ayrıca, esnaflarımızdan desteklerini bekliyoruz.

Almayı düşündüğümüz cihaz resimde görülüyor. Başka fikri, tavsiyesi olan arkadaşlarımızın fikirleri alınıp ona göre karar değiştirilebilir. İlgilenen tüm köylülerimize şimdiden teşekkür ederiz.

 
 


Üye Girişi
Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

Facebook
  • BİZE ULAŞIN

  • Eğerlialoren Köyü / Kızılcahamam / Ankara

  • 5355621520

  • bilgi@egerlialoren.com

www.teknovizyon.net/
YukariCik